Inženjer za daljinsko očitanje brojila

Opis posla

  • Programer u timu za razvoj sustava daljinskog očitanja brojila
  • Održavanja sustava, poboljšavanje i evolucija postojećih rješenja sustava
  • Izrada tehničke dokumentacije i pomoć kod izrade projektnih rješenja
  • Povremeni kraći odlazak na teren
  • Stručna pomoć prilikom realizacije projektnih zadataka

Uvjeti

  • VSS ili VŠS (po mogućnosti smjer Radio komunikacije, Telekomunikacije ili Automatika)
  • Spoj hardvera (komunikacijski uređaji i mreže, radio komunikacijska oprema) i softvera (načelno poznavanje programiranja, baza podataka i programiranja mikrokontrolera)
  • Analitični pristup rješavanju problema, preciznost i usmjerenost na detalje
  • Inovativno razmišljanje i sposobnost komuniciranja rješenja
  • Spremnost na stalno učenje i primjenu novih znanja i tehničkih rješenja
  • Znanje engleskog ili njemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prednosti

  • Položen državni stručni ispit te ostale mjerljive i dokazive vještine poput upravljanja projektima
  • Sposobnost i sklonost terenskom radu
  • Poznavanje GIS sustava
  • Dozvoljen rad na visini
  • Poznavanja radio mesh mreža ili općenito područje IoT
  • Iskustvo rada u sferi Internet ili GSM providera

Što nudimo

  • Kompetitivnu plaću prema iskustvu i znanju
  • Božićnice, uskrsnice, bonuse i nagrade
  • Mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja, edukacija i certifikacija
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Klizno radno vrijeme
  • Poticajnu i ugodnu radnu atmosferu u jednom od najrazvijenijih dijelova Hrvatske - Međimurju

Prijave se zaprimaju na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..