Programer - projektant ERP sustava

Opis radnog mjesta

  • Razvijanje i implementacija softverskih rješenja
  • Dizajn i izgradnja poslovnih aplikacija u timskom okruženju
  • Korištenje propisanih postupaka i metodologija razvoja informacijskih sustava
  • Kontakt s kupcima i korisnicima programskih rješenja
  • Prihvaćanje, analizira i evaluacija poslovnih zahtjeva
  • Kreiranje projektne dokumentacije
  • Provođenje prezentacija i edukacija korisnika aplikacija u tvrtki i na terenu
  • Sudjelovanje u definiranju IT poslovnog plana i budžeta i praćenju njihove realizacije
  • Održavanje poslovnih aplikacija, rješavanje problema u radu aplikacija

Uvjeti

  • VŠS ili VSS tehničkog usmjerenja
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje principa ERP sustava
  • Poznavanje metoda projektiranja informacijskih sustava
  • Poznavanje principa rada s relacijskim bazama podataka
  • Visoka razina odgovornosti, prilagodljivost i samostalnost u radu, komunikativnost i sposobnost za konstruktivan timski rad
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prednosti

  • Poželjno radno iskustvo (posebno u Oracle tehnologiji)
  • Poznavanje modeliranja baze podataka i normalizacije
  • Iskustvo razvoja aplikacija korištenjem Oracle APEX alata, Oracle baze podataka, te poznavanje Java programske platforme
  • Idealni kandidat je osoba koja voli raditi te stoji iza svojih rezultata, koja voli učiti, te prenositi svoja znanje na kolege.

Što nudimo

  • Kompetitivnu plaću prema iskustvu i znanju
  • Božićnice, uskrsnice, bonuse i nagrade
  • Mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja, edukacija i certifikacija
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Klizno radno vrijeme
  • Poticajnu i ugodnu radnu atmosferu u jednom od najrazvijenijih dijelova Hrvatske - Međimurju

Prijave se zaprimaju na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..